Sena Aluminyum | ÜRETİM
15392
page-template-default,page,page-id-15392,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

ÜRETİM

Hep daha iyisini yapmak üzere çalışıyor..
5 İNCH EXTRÜZYON PRES
5 İNCH EXTRÜZYON PRES

Çok geniş bir ürün yelpazesinde, muhtelif sektörlere ve kullanım amaçlarına yönelik alüminyum profillerin imalatı ekstrüzyon hatlarımızda gerçekleştirilir

HOT SHEER/BİYET ISITMA OCAĞI
HOT SHEER/BİYET ISITMA OCAĞI

Alüminyum Sıcak Kütük Kesme Makinası (Hot Log Shear) Biyet Isıtma Fırını çıkışına konularak fırından sıcak çıkan alüminyum kütüğün istenilen boyda kesilmesini sağlar.

KALIP TAVLAMA OCAĞI
KALIP TAVLAMA OCAĞI

Çeliğin östenitik bir yapıya sahip olabilmesi için gerekli şekilde tavlanmasıdır. Östenitik dönüşümü sağlayacak gerçek sıcaklık, çeliğin bünyesindeki karbür tamamının erimesini sağlayacak kadar yüksek olan sıcaklıktır.

PULLER VE KONVEYÖR HATTI
PULLER VE KONVEYÖR HATTI

Single ve double puller uygulamaları hassas çekiş ve hız kontrolü sağlayacak mekanik ve elektronik kabiliyetlere sahiptir.

TERMİK FIRINI
TERMİK FIRINI

Termikleme Fırını Extrüzyon hattında çekilmiş olan Profillerin çökelme sertleşmesinin diğer bir deyimle yaşlandırma işleminin yapıldığı fırınlardır.

GERDİRME VE KESİM HATTI
GERDİRME VE KESİM HATTI

Germe hattı boyunca kramiyer dişli ile her noktadan germe yapılabilir. Germe pistonunu çenelerin arkasına değil, çenelerin ön alt kısmına yerleştirerek alan tasarrufu sağlanır.

ELEKTROSTATİK TOZ BOYA HATTI
ELEKTROSTATİK TOZ BOYA HATTI

Statik toz boya ile boyanmış profiller dekoratif görünüm kazanmalarının yanı sıra ultraviyole ışınlarına ve ani sıcaklık değişimlerine çok iyi dayanıklılık gösterirler.

KALIPHANE BÖLÜMÜ
KALIPHANE BÖLÜMÜ

İstenen ölçü ve toleranslarda profil üretilebilmesi ve kusursuz yüzey elde edilebilmesi için profile uygun kalıp tasarımı ve yapımı ilk ve en önemli aşamaların başında gelir.

KOSTİK VE KUMLAMA ÜNİTESİ
KOSTİK VE KUMLAMA ÜNİTESİ

Üretimi tamamlanmış olan kalıpların birdahaki baskıda problem çıkartmaması ve iş verimliliğinin artması için kalıpların kostik yardımıyla temizlenip kumlama bölümü sonrası muhafaza altına alınması gerekmektedir

GERDİRME VE KESİM HATTI
GERDİRME VE KESİM

Ürünlerimizi elektronik gerdirme bölümü sayesinde öz ölçüsünü almasını sağlayıp, talep edilen ölçülerde kesimini yapmaktayız.

PAKETLEME
PAKETLEME

Ürünlerimizi sevkiyat anında zarar görmemesi için özel isteklerinize bağlı olarak plastik folyo, kraft kağıt ve yüzey bandı yapıştırarak ambalaj yapabilmekteyiz.

SEVKİYAT BÖLÜMÜ
SEVKİYAT BÖLÜMÜ

Ürünlerimizi kendi araçlarımızın yanı sıra ihracat sevkiyatlarımızda anlaşmalı olduğumuz uluslar arası nakliye firması ile kara, deniz ve hava yolu vasıtası ile kapınıza kadar teslim edebilmekteyiz.