Sena Aluminyum, Merkez

Ürettiğimiz ürünlerin ve sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştiriyoruz.

SENA ALUMİNYUM olarak Kalite Politikamızı temel değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuzu belirtir, tüm faaliyetlerimizi bu politikaya uygun olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

Hep daha iyisini yapmak üzere çalışıyor ve ürettiğimiz her ürünün, sunduğumuz her hizmetin altına adımızı yazmaktan gurur duyuyoruz.

Sena Aluminyum, Fabrika

MİSYONUMUZ

Ürettiğimiz ürünlerin ve sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürünler üretmeyi ve tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti için yoğunlaştırarak müşterilerimize kaliteli ürünlerimizin yanı sıra sektördeki en seçkin hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Biz, ürettiğimiz ürünlerin her aşamasında aynı titizlik ve özeni göstererek müşterilerimizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sena Alüminyum olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz bütün faaliyetlerde kaliteden ödün vermeden sektördeki en seçkin hizmeti müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

ÇEVRE POLİTİKASI

Sürdürülebilir kalkınma, doğal kaynakların daha etkin kullanımı ve gelecekte daha güvenli bir yaşam.

Sena Aluminyum olarak sorumluluğumuzun bilncindeyiz. Tesisimizdeki kimyasal atıklar, çevreye zarar vermeyecek şekilde, arıtma tesislerinde arıtıldıktan sonra deşarj edilmektedir.

0
+

Alüminyum Profil

Ton / Yıl

0
+

Boyalı Profil

Ton / Yıl

0
+

Perde Ekipman

Ton / Yıl

0
+

İnşaat Malzemesi

Ton / Yıl

1968 yılında, aluminyum jaluzi perde imalatı ile başladı yolculuğumuz. Sena Alüminyum olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımıza, disiplinli çalışmamıza , kaliteli ürünlerimize ve hızlı servisimize güvendik.

2010 yılında, müşterilerimizin desteği sayesinde alüminyum profil grubunu da bünyemize katıp yolculuğumuza güçlenerek devam ettik. Müşterilerimizin her geçen gün artan talepleri, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi oldu.

2014 yılında, Sena Alüminyum olarak, Kastamonu organize sanayi bölgesinde bulunan on bin metrekarelik alanda, beş inç alüminyum ekstruzyon pres hattıyla profil üretimine başlamanın gururunu yaşadık. Yılda (3000 – 3500) tonluk üretim kapasitemiz ve kendi bünyemizde bulunan elektrostatik boya hattımızla sektörde kendimize has, sağlam bir yer edindik.

Tanıtım Filmi