Sena Aluminyum | HAKKIMIZDA
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

1968 den beri..

Sena Aluminyum

  • 1968 yılında, aluminyum jaluzi perde imalatı ile başladı yolculuğumuz. Sena Alüminyum olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımıza, disiplinli çalışmamıza , kaliteli ürünlerimize ve hızlı servisimize güvendik.

 

  • 2010 yılında, müşterilerimizin desteği sayesinde alüminyum profil grubunu da bünyemize katıp yolculuğumuza güçlenerek devam ettik. Müşterilerimizin her geçen gün artan talepleri, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi oldu.

 

  • 2014 yılında, Sena Alüminyum olarak, Kastamonu organize sanayi bölgesinde bulunan on bin metrekarelik alanda, beş inç alüminyum ekstruzyon pres hattıyla profil üretimine başlamanın gururunu yaşadık. Yılda (3000 – 3500) tonluk üretim kapasitemiz ve kendi bünyemizde bulunan elektrostatik boya hattımızla sektörde kendimize has, sağlam bir yer edindik.

 

Biz, ürettiğimiz ürünlerin her aşamasında aynı titizlik ve özeni göstererek müşterilerimizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz. Sena Alüminyum olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz bütün faaliyetlerde kaliteden ödün vermeden sektördeki en seçkin hizmeti müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

 

Hep daha iyisini yapmak üzere çalışıyor ve ürettiğimiz her ürünün, sunduğumuz her hizmetin altına adımızı yazmaktan gurur duyuyoruz.

 

Sena Alüminyum olarak menfez, perde sistemleri, sineklik, gergi tavan, tente ve halı parke üretimlerimizin yanısıra inşaat sektöründe de faaliyet göstermekte, özel ve standart profillere ek olarak dekorasyon ürünlerini de içeren geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.

 

Biz, yalnızca kaliteli ve nitelikli ürünler üretmekle yetinmiyoruz. Sena Alüminyum olarak küresel ısınma ve iklim değişikliği riskine karşı sürdürülebilir bir ekonomiyi ve yaşamı yeniden inşa etmek adına tesisimizdeki kimyasal atıkları çevreye zarar vermeyecek şekilde arıtma tesislerinde arıtıp deşarj ediyor ve yaşanabilir bir dünya kurmak için gerekli bütün önlemleri alıyoruz.

 

 

Sena Alüminyum
Birlikte hep daha ileriye.

MİSYONUMUZ

Ürettiğimiz ürünlerin ve sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürünler üretmeyi ve tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti için yoğunlaştırarak müşterilerimize kaliteli ürünlerimizin yanı sıra sektördeki en seçkin hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Biz, ürettiğimiz ürünlerin her aşamasında aynı titizlik ve özeni göstererek müşterilerimizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sena Alüminyum olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz bütün faaliyetlerde kaliteden ödün vermeden sektördeki en seçkin hizmeti müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

ÇEVRE POLİTİKASI

Sürdürülebilir kalkınma, doğal kaynakların daha etkin kullanımı ve gelecekte daha güvenli bir yaşam.

Sena Aluminyum olarak sorumluluğumuzun bilncindeyiz. Tesisimizdeki kimyasal atıklar, çevreye zarar vermeyecek şekilde, arıtma tesislerinde arıtıldıktan sonra deşarj edilmektedir.

Sena Aluminyum
PLANLAMA
Sena Aluminyum
ÜRETİM
Sena Aluminyum
SEVKİYAT
1968

den beri

40

yıldır

3500

ton yıllık üretim